Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Unia EuropejskaFlaga Unii Europejskiej

Aktualności

Ludzie i wydarzenia

8gru2020

MIKOŁAJKI W GMINIE STARE JUCHY

W sobotę 5 grudnia odwiedził nas Święty Mikołaj.

Od godziny 9-ej wyruszył do wszystkich zakątków naszej gminy, gdzie czekały już na niego dzieci.

Bardzo sprawnie dotarł do wszystkich umówionych przez sołtysów i radnych miejsc i rozdawał paczki.

Mamy nadzieję , że w tym trudnym dla wszystkich czasie sprawiliśmy sporo radości naszym milusińskim. Mikołaj chciałby oczywiście zostać wszędzie dłużej i pobawić się z dziećmi, ale obecne obostrzenia sanitarne na to nie pozwalały. Mimo to akcja rozwiezienia ponad 300 paczek przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich ze Starych Juch, przy wsparciu pracowników Biblioteki – Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy przebiegła sprawnie. W Starych Juchach Mikołaja można było spotkać pod biblioteką oraz na ulicy Długiej i Leśnej. Gospodarz naszej gminy Pani Wójt – Ewa Jurkowska Kawałko również podążyła szlakiem Mikołaja i wspierała go w jego misji.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i opiekunom za  przybycie na spotkania z Mikołajem. Mamy nadzieję, że Mikołaj zadowolony wyjechał z naszej gminy na inne tereny, żeby przed świętami zdążyć rozdać wszystkim dzieciom prezenty.

Oczywiście Mikołaj oprócz rozdania paczek życzył wszystkim zdrowych, wesołych i śnieżnych świąt do czego również przyłączają  się organizatorzy akcji „Mikołajki 2020”

Dziękujemy Święty Mikołaju!!!

Autor: Biblioteka - Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy
e-Urząd Gminy Stare Juchy