Aktualności

Stowarzyszenia

20lut2020

Program Działaj Lokalnie w Powiecie Ełckim ma już 10 lat!

Z tej wyjątkowej okazji Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA serdecznie zaprasza na uroczystą Galę, podczas której będziemy świętować dziesięciolecie Działaj Lokalnie w Powiecie Ełckim oraz dwudziestolecie istnienia Programu w Polsce. Podczas uroczystości przedstawimy historię Programu w naszym Powiecie oraz w Gminie Świętajno, pokażemy jak w ciągu dziesięciu lat rozwijał lokalne społeczności i jakie wspaniałe efekty udało się osiągnąć ludziom, którzy za pomocą Działaj Lokalnie zmieniali swoje otoczenie.

Podziękujemy też naszym wieloletnim partnerom, bez których nie byłoby Działaj Lokalnie. Odbędzie się również rozstrzygnięcie tegorocznego konkursu „Opowiedz…”, w którym grantobiocy Programu przedstawiają zrealizowane przez siebie projekty za pomocą krótkich filmów i prezentacji multimedialnych. 

Uczestnikom Gali zapewniamy wspaniały tort i słodki poczęstunek.

Wydarzenie odbędzie się 3 marca 2020 roku o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nasierowskiej w Ełku, przy ul. Armii Krajowej 17B.

Program „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych „STOPA”, ze środków PAFW, powiatu ełckiego, miasta Ełk, gminy Stare Juchy, gminy Prostki, gminy Kalinowo i gminy Świętajno.

Autor: Beata Olechowska