Aktualności

Ludzie i wydarzenia

6kwi2022

ukraiński salon piękności

Już w najbliższą niedzielę 10.04 w godz. 12.00-18.00 w BCIiK będziemy mogli poznać niesamowite osoby z Ukrainy, które od pewnego czasu zamieszkały w naszej gminie.


Sytuacja w ich kraju sprawiła, że każda z nich musiała zostawić członków swojej rodziny, mężów, rodziców, wszystko, na co pracowały całe życie i ratować dzieci i siebie. Panie chcą poznać naszą społeczność, w ramach podziękowania za serdeczność poczęstować ukraińskimi deserami a także pokazać czym się zajmują na co dzień. Będzie można zasięgnąć porady na temat włosów, koloryzacji, doboru odpowiedniej fryzury u prawdziwych profesjonalistek, które są specjalistkami m.in. w dziedzinie koloryzacji. Trzeba zaznaczyć, iż są to specjalistki najwyższej klasy. Panie kształciły m.in. w Paryżu, kształcą innych i rzeczywiście fryzury, które wychodzą spod ich rąk to arcydzieło. Chętne osoby mogą nie tylko zasięgnąć porady ale również zrobić sobie nową fryzurę (poza koloryzacją i zabiegami wymagającymi użycia myjki). Mile widziani są także mężczyźni . Oprócz zabiegów fryzjerskich będzie też możliwość zrobienia paznokci metodą hybrydową. Trendy w zdobieniu paznokci szybko się zmieniają, zobaczmy same co ciekawego jest modne tej wiosny. A może trendy zza wschodniej granicy przypadną nam do gustu. Można przyjść i skorzystać z niezwykle miłej i jakże profesjonalnej obsługi. Oprócz tego niedzielną ofertę wzbogaci makijażystka, wizażystka i fotografik w jednej osobie. Można nie tylko uzyskać poradę w kwestii makijażu, można wyjść zupełnie inną kobietą .Wśród tych osób jest też specjalistka, która zajmuje się brwiami, które są niezwykle ważne dla wizerunku. Wisienką na torcie może być fotosesja. Z nową fryzurą, paznokciami i makijażem możemy chociaż na chwilę stać się modelkami albo utrwalić te chwile na zdjęciach z rodziną. Również w plenerze. Panie mieszkają w naszej gminie już prawie miesiąc. Sytuacja sprawiła, że zostaliśmy prawdziwymi sąsiadami bez względu na język, narodowość. Bądźmy zatem dobrymi sąsiadami. Poznajmy się i pomóżmy im stanąć na nogi!!!!
ZAPRASZAMY!


 

Autor: B-CIiK