Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Unia EuropejskaFlaga Unii Europejskiej

Aktualności

Ludzie i wydarzenia

2lis2020

UWAGA!!! Zasady obsługi klienta od 02 listopada 2020 roku.

W związku z gwałtownym wzrostem zachorowań na koronawirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników urzędu informuję, że od 02 listopada 2020 r. do odwołania zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów. Dokumenty można składać do skrzynki podawczej umiejscowionej w wejściu głównym do budynku.Osobiste wizyty w siedzibie Urzędu Gminy będą możliwe tylko w sytuacjach wyjątkowych, po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu.

Sprawy można załatwić elektroniczne poprzez platformę OBYWATEL.GOV.PL (https://obywatel.gov.pl/), portal ePUAP, adres skrzynki podawczej /qk25ra26bj/SkrytkaESP lub portal e-Urząd https://eurzad.stare-juchy.pl/

W sprawach pilnych można uzyskać informacje pod numerami telefonów.

87/619 90 53; 87/619 90 71;

 

Małgorzata Kalinowska

Sekretarka

wew. 21

e-mail m.kalinowska@stare-juchy.pl

 

Piotr Bobrowski

Zastępca Wójta

wew. 22

e-mail  p.bobrowski@stare-juchy.pl

 

Anna Ejsmont

Skarbnik

wew. 23

e-mail  skarbnik@stare-juchy.pl

 

Krystian Krawczuk

Sekretarz Gminy

wew. 35

e-mail  k.krawczuk@stare-juchy.pl

 

Edyta Malinowska

Kierownik USC

wew. 25

e-mail usc@stare-juchy.pl

 

Agnieszka Sadowska

Stanowisko ds. rolnictwa, gospodarowania nieruchomościami i czynszów

wew. 36

e-mail  a.sadowska@stare-juchy.pl

 

Ewelina Cybulska

Stanowisko ds. ochrony środowiska

wew. 36

e-mail  e.cybulska@stare-juchy.pl

 

Weronika Milewska

Stanowisko ds. planowania przestrzennego

wew. 26

e-mail  w.milewska@stare-juchy.pl

 

Katarzyna Akielewicz

Stanowisko ds. organizacyjnych, kadr i działalności gospodarczej

wew. 29

e-mail  k.akielewicz@stare-juchy.pl

 

Beata Olechowska

Stanowisko ds. rozwoju gminy

wew. 32

e-mail ue@stare-juchy.pl

 

Zofia Łebska

Stanowisko ds. obsługi rady gminy

wew. 29

e-mail  z.lebska@stare-juchy.pl

 

Magda Antolak-Chmielewska

Stanowisko ds. wymiaru podatków, opłat lokalnych i kontroli podatkowej

wew. 27

e-mail podatki@stare-juchy.pl

 

Dorota Wielgat-Bobrowska

Stanowisko ds. windykacji należności budżetowych

wew. 27

e-mail  d.wielgat-bobrowska@stare-juchy.pl

 

Dorota Pawłowska

Stanowisko ds. opłat i rozliczeń w obrocie gospodarki wodno-ściekowej

wew. 37

e-mail d.pawlowska@stare-juchy.pl

 

Kinga Skulimowska

Stanowisko ds. płac i księgowości budżetowej

wew. 28

e-mail k.skulimowska@stare-juchy.pl

 

Magda Milewska

Pomoc administracyjna

wew. 28

e-mail  m.milewska@stare-juchy.pl

 

Marek Handel

Stanowisko ds. obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego

wew. 24

e-mail m.handel@stare-juchy.pl

 

Łukasz Graszk

Oczyszczalnia w Starych Juchach

87/ 619 95 30

oczyszczalnia@stare-juchy.pl

 

Wójt Gminy Stare Juchy

/-/ Ewa Jurkowska-Kawałko

 

Pliki do pobrania
Komunikat dotyczący pracy urzędu 02-11-2020.docx
e-Urząd Gminy Stare Juchy