Stare Juchy - HerbGmina Stare Juchy

Unia EuropejskaFlaga Unii Europejskiej

Aktualności

Ludzie i wydarzenia

5maj2022

Warsztaty kulinarne dla członków kół gospodyń wiejskich

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego planuje kolejną edycję warsztatów kulinarnych dla członków Kół Gospodyń Wiejskich, działających w naszym województwie.

Wydarzenie bedzie kilkugodzinne, prowadzone przez doświadczonego kucharza, poprzedzone wykładem, spójnym tematycznie z częścią warsztatową. Tematy warsztatów będą nawiązywały do tradycji regionu, do wykorzystywania produktów lokalnych, naturalnych. W terminie do 15 czerwca planowane jest przeszkolenie co najmiej 200 osób.

W jednym warsztacie może uczestniczyć minimalnie 10 osób, maksymalnie 30 osób oraz kucharz. W przypadku gdy na warsztaty zgłosi się zbyt mała liczba chętnych, tj. poniżej 10 osób, warsztaty zostaną przełożone i zorganizowane w terminie, na który zgłosi sie wymagana liczba uczestników.

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w warsztatach kulinarnych mogą sie zgłosić do organizatora warsztatów tj. Eduiga Sp. Z o.o,  Pani Katarzyna Marcinkiewicz, nr tel. 508 161 885, adres e-mail: http://szkolenia@edugika.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Autor: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko - Mazurskiego
e-Urząd Gminy Stare Juchy