Oferta turystyczna

Pensjonaty

4mar2011

Dwór Mazurski Laśmiady

tel. +48(0)664-913-636
Laśmiady 6, Stare Juchy

dworlasmiady.boo.pl

Dwór Mazurski Laśmiady - Naszych Gości zaprasza do przestronnych i funkcjonalnych pokoi dwu- i trzyosobowych oraz apartamentów dwuosobowych, czteroosobowych, pięcioosobowych i sześcioosobowych.
Każdy z 12 pokoi i apartamentów ma odmienny charakter. Dominuje typ rustykalny: drewniane podłogi, stropy i antyczne meble. Apartamenty jak i pokoje gościnne posiadają niespotykany nigdzie indziej ciepły rodzinny klimat. Z okien widać panoramę jeziora, łąki oraz dworski gościniec. Wszystkie pokoje i apartamenty znajdują się w zasięgu bezpłatnej sieci internetowej Wi-Fi. Wszystkim Gościom zapewniamy komfortowe warunki pobytu oraz ciepłą i rodzinną atmosferę.

Dwór Mazurski Laśmiady znajduje się na cyplu pomiędzy jeziorami Łaśmiady i Ułówek. Stoi nad samym brzegiem wśród starych wiązów i lip. Należący do Dworu teren - 35 hektarów malowniczych łąk, zapewnia przybyłym gościom niezapomniane doznania i możliwość wyciszenia się na łonie nieskażonej natury. Dwór powstał z poddanych gruntownej modernizacji budynków majątku ziemskiego, na który składały się: stajnia, stodoła, obora oraz dwór. Budynki te zostały zaadaptowane na apartamenty, pokoje gościnne, pomieszczenia rekreacyjne oraz jadalnię. Aranżacja całego majątku ma charakter rustykalny.

Specjalne ceny posezonowe:

Od 15.09 do 15.06 (bez świąt i majowego weekendu) zniżka 20% na pobyt weekendowy i 25% zniżki na pobyty w ciągu tygodnia.

Oferuje:
- 6 pokoi - dwuosobowych
- 3 pokoje - trzyosobowe
- 1 apartament dwupokojowy dla 4 osób
- 1 apartament pięcioosobowy z dwoma sypialniami i pokojem dziennym
- 1 apartament sześcioosobowy z trzema sypialniami
- Dwór Mazurski Laśmiady oferuje wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Goście mają do dyspozycji zamkniętą plażę z domkami plażowymi, przystań wodną z sprzętem pływającym, a także boisko do kosza, rowery i quad. Jezioro Ułówek obfituje w ryby więc każdy zapalony wędkarz może godzinami oddawać się swojej pasji.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować także inne formy aktywnego wypoczynku takie jak : PaintBall, nordick walking, spływy kajakowe itp.

Niedaleko Dworu Mazurskiego Laśmiady znajdują się: stadnina koni, pole golfowe, kręgielnia oraz czynny zimą wyciąg narciarski.

Zapraszamy !!!