Oferta turystyczna

Pensjonaty

17mar2011

SIEDLISKO MORENA

tel. +48(87)619-9999
JEZIOROWO 11a, Stare Juchy

www.siedliskomorena.pl

Siedlisko Morena to luksusowy ośrodek, utrzymany w tradycyjnym, mazurskim stylu, usytuowany na malowniczym, pagórkowatym cyplu nad jeziorem Ułówki. Siedlisko oferuje 36 wygodnych pokoi, z których każdy ma odmienny wystrój i klimat. Dominują motywy kwiatowe i marynarskie, a łączy wszystko rustykalny klimat: drewniane stropy, które powstały z oryginalnych belek, podłogi z desek oraz ściany jak ze starego dworku. Siedlisko to miejsce idealne zarówno dla klientów biznesowych, jak i osób prywatnych pragnących odpocząć od zgiełku miasta. Ukojenie, spokój oraz możliwość obcowania z naturą to nasza oferta dla grup pracowniczych szukających wypoczynku i integracji, dla rodzin i par narzeczonych, singli oraz seniorów, miłośników sportu, a także wielbicielek SPA. W bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Siedlisko Morena to także szansa na delektowanie się potrawami wyśmienitej, tradycyjnej kuchni polskiej.

Siedlisko Morena oferuje swoim gościom szereg różnorodnych atrakcji. Miłośnicy sportu mogą korzystać z siłowni, basenu, kortów tenisowych oraz boiska do siatkówki plażowej. Na terenie ośrodka znajduje się też zamknięta plaża oraz przystań wodna ze sprzętem pływającym, a w pobliżu stadnina koni. Dla osób pragnących się zrelaksować i zadbać o urodę, przygotowano szeroką ofertę zabiegów na twarz i ciało a także masaży.

Siedlisko Morena to miejsce niezwykle przyjazne dzieciom i rodzinnemu wypoczynkowi. Ośrodek oferuje profesjonalną opiekę nad Państwa Pociechami w małym i przytulnym hotelowym przedszkolu. Program przygotowany dla dzieci zawiera między innymi: konkursy i zabawy, zajęcia plastyczne, przejażdżki na kucyku w pobliskiej stadninie, naukę pływania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, a także możliwość uczestniczenia w popołudniowych seansach filmowych. Wybudowany z myślą o najmłodszych ekologiczny plac zabaw pozwoli Państwa dzieciom przenieść się w krainę przygód i fantazji, dostarczając im niezapomnianych wrażeń.